WhatsApp Destek

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

49 49

6 adet ürün bulunmuştur.

Cinsel yaşam günümüzün yorgunluğu gün sonunda atabilmemiz için bize sunulan muhteşem bir aktivitedir. Bu aktivite ile birlikte vücudumuzu bulutların üstüne atabilir ve muhteşem zevk alabiliriz. İlişkilerde iki partner de birbirine aynı derece de tutku ile yaklaşıyorsa yaşanacak o ilişkinin vereceği hazzı burada anlatmamıza gerek yok. Öyle ki iki partner de sürekli aynı libidoya sahip olamayabiliyor. Bunda gün içinde yaşanan sorunlar çok etkili olabilirken konsantrasyon eksikliği de etkili olabiliyor. Hatta kimi ilişkilerde özellikle kadın bireyler ilişkiye hiç yaklaşmıyor. Hatta partnerleri kendilerini bir olay nedeni ile sinirlendirmişse eğer ilişkiden kaçarak partnerleri cezalandırdıklarını düşünüyorlar. Ama bu erkek bireylerin partnerlerinden soğumasına neden alıyor. Ayrıca libidosu yükselen erkek birey günün yorgunluğu üstünden atamadığı için ve ihtiyaçlarını karşılayamadığından dolayı daha da agresifleşebiliyor. Bu agresiflik yüzünden sorunlar daha da büyüyor ve çıkılmaz bir hal alabiliyor. 

İşte bu gibi durumlar için özellikle erkek bireylerin kullandığı etkili bir yöntem var. Afrodizyak etkili masaj yağları kullanmak. Bu ürünler kullanıldığı takdirde kadın bireylerin libidoları kontrol edilemeyecek düzeye gelebiliyor. Libidosuna karşı koyamayan kadın birey ise ister istemez partnerine yaklaşıyor ve mutlu son kaçınılmaz oluyor. 

Peki afrodizyak etkisi nasıl başlıyor? Afrodizyak birçok ürünün içinde kullanılabiliyorken bilinen en etkili yöntem ise afrodizyağın masaj yağı içerisinde kullanılmasıdır. Afrodizyak etkili masaj yağı kullanan erkek birey partnerine yaklaştığı takdirde partneri o kokuyu ister istemez alıyor. Kokuyu alan kadın birey ise yavaş yavaş afrodizyağın etkisi ile kendi kontrolünü kaybetmeye başlıyor. Bunun farkında olan erkek birey ise partnerine daha çok yaklaşarak onu baştan çıkarmaya çalışarak amacına ulaşabiliyor. İki taraf da istekli olunca gecenin sonu tüm sorunları unutacak bir sevişme ile bitiyor. 

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 avrupaeczanem-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.