WhatsApp Destek

Filtrele

Kategoriler

0 adet ürün bulunmuştur.

Cinsel konularda yardıma ihtiyacı olan ve etrafında bulunan kişiler tarafından feremon parfüm kullanmaya yönlendirilen birçok insan var. Konumuz cinsel şeyler olduğu durumlarda ise kişiler bahsedilen şeyin ne olduğunu bilmeseler dahi bunu dile getiremiyorlar ve internet aracılığı ile öğrenmeye çalışıyorlar. feromon parfüm nedir diye soran bireylere de bizler burada yardımcı olmaya çalışacağız. 

Feromon parfüm daha anlaşılır bir şekilde tabir etmemiz gerekirse azdırıcı diyebiliriz. Bunun erkekler için olanı bulunurken kadınlar için de ayrı olarak satılmaktadır. Ülkemizde her ne kadar cinsel istek duymayan çok kadın olduğu düşünülse de partneri istekli olmayan birçok kadın birey de bu durumdan yakınmaktadır. İşte bu cinsel isteksizlikten kurtulmak için istekli olan taraf afrodizyak etkili ürünler kullanmaya başlarlar. Bu ürünlerin birçok çeşidi ve seçenekleri bulunmaktadır. Fiyatları da değişebilmektedir.

Feremon Parfüm Fiyatları Nelerdir?


Afrodizyak etkili ürünler için cinsel ürünler arasında en ucuza bulabileceğiniz ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Bu ürünleri 50 lira gibi bir fiyattan bulabileceğiniz gibi 500 liraya da bulmanız mümkün. Bu fiyatlandırmalar alacağınız ürünün boyutuna veya etkisine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ama en ucuz afrodizyak içerikli ürünler ise azdırıcı parfümlerdir. Bu parfümler çeşitli ölçülerde satılmaktadır. Parfüm kutusunun boyutuna göre fiyatlandırmalar yapılabilir. Bunun yanı sıra masaj yağları da afrodizyak içerebilir. Bu ürün parfüme göre biraz daha pahalı olsa da etki açısından daha faydalıdır. Çünkü kendi etkisi dışında partnerinize yapacağınız etkili bir masaj da işinizi görebilir. 

Bu masaj sırasında nerelerde sert hamleler nerelerde yumuşak dokunuşlar yapmanız gerektiğini iyi bilmeniz gerekmektedir. Özellikle cinsel uyarıların daha çok hissedildiği bölgelere yapılacak yumuşak bir masaj partnerinizi iç güdüsünü harekete geçirecektir. Bunun ile birlikte partneriniz size daha çok yaklaşacak ve güzel bir ilişkiye başlayabileceksiniz. 

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 avrupaeczanem-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.