WhatsApp Destek

Filtrele

0 adet ürün bulunmuştur.

Yaşanan cinsel ilişkiler sırasında birçok kişi partneri etkilemek için ya da isteğini arttırabilmek adına titreşimli penis halkası kullanır. Kadınlar da erkekler de bu ürünü sürekli olarak kullanmakta ve etkisini görmektedir. Peki bu ürün çok kullanıldığı takdirde zararlı olabilir mi? Bildiğiniz gibi bu ürün hap gibi bir şey olmadığından maddeden etkilenmiyoruz. Alet içerisinde yer alan tireşimler sayesinde cinsel hormonlar harekete geçiyor ve kişide cinsel dürtüler hareketlenmeye başlıyor. Bu dürtülerin hareketlenmesi ile birlikte ürünü kullanan kişilerin partnerlerinde durdurulamaz bir istek başlıyor ve ürünü kullanan kişi amacına ulaşmış oluyor. Ama bazı kişilerin libidosunu harekete geçirmek için bu ürünleri biraz fazla kullanmanız gerekebilir. Buna rağmen ne siz ne de partneriniz bir sıkıntı yaşamayacaktır. Çünkü tüm bu ürünler eczaneler tarafından onaylanmış yan etkisi bulunmayan ürünlerdir.

Ürünleri Nerden Almalıyım?


Titreşimli penis halkasının etkili sayısız avantajları bulunurken en etkili kullanıma sahip ürünler parfümler ve masaj yağlarıdır. İkisinin de yerine göre avantajları bulunmaktadır. Bu avantajları şöyle sıralayabiliriz. İlişkiniz olmadığı durumlarda kendinize partner arıyorsanız kullanmanız gereken ilk ürün parfümlerdir. Barlar ya da gece kulüplerine afrodizyak etkili parfümlerinizi sıkarak gitmeniz orada bulunan karşı cinsi size doğru çekmek için etkili bir yöntem olacaktır. Parfümün etkisi ile cinsel iç güdüleri harekete geçen kişiler sizle daha rahat konuşmaya başlayacak ve daha rahat bir şekilde söylemek istediklerinizi dile getirebileceksiniz. Bu durumlarda masaj yağını kullanamayacak olmanızın nedeni ise fiziksel bir temasta bulunamayacak olmanızdır.

Eğer ilişkiniz varsa yani bir sevgiliniz bulunuyorsa ya da evliyseniz partnerinizin cinsel istek duymadığını zamanlar da titreşimli halka´dan yardım alabilirsiniz. Bu ürünü kullanıp etkisini görmek için partnerinize masaj yapma teklifinde bulunabilirsiniz. 

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 avrupaeczanem-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.