WhatsApp Destek

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

149 149

1 adet ürün bulunmuştur.

Cinsel Ürünler : Cinsel ürünler kimi zaman çiftlerin aldığı zevki arttırmak için kullanılsa da kimi zaman sağlık açısından da kullanılabilmektedir. Bu ürünler erkek ya da kadın bireylerin birçok isteğine karşılık vermektedir. Peki bu ürünler nelerdir ve ne işi yararlar? 

Vajinal Tampon


Kadınların yaşamları boyunca belki de en çok sıkıntı yaşadığı dönemler regl dönemleridir. Bu zamanlar da yaşanılan gerginlik, stres ve psikolojik yorgunluk dışında da yaşanılabilecek belli sorunlar yer almaktadır. Örneğin regl olmuş bir kadın denize girme konusunda çok büyük sıkıntılar yaşayabilir ya da cinsel ilişkiden uzak durabilir ya da spa merkezlerine gidemez. Ama kullanılacak vajinal tampon sayesinde tüm bu eylemleri gerçekleştirebilirler. Üstelik kullanılacak yumuşak tamponlar sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamadan hayatlarına devam edebilirler. Kullanılan tamponların günde 8 saatte bir yenilenmesi gerekmektedir. Yoğun akıntının olduğu dönemler ise bu süre 6 saate kadar indirilebilir. 

Vajina Daraltıcı Spreyler


Bu ürün adından da anlaşılabileceği gibi kadınların vajinasında daralma meydana getirmektedir. Yaşanan daralma cinsel açıdan olduğu kadar sağlık açısından da oldukça yararlıdır. Mikroplardan korunma açısından oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra dar vajina cinsel haz içinde oldukça önemlidir. Cinsel bir vajina sahibi kadın daha çok zevk alacağı gibi aynı durum erkekler içinde geçerlidir. Bu durum yaşanılan sürtünmenin daha etkili olmasına olanak sağlamaktadır. 

Vajina Nemlendirici Krem


İlişkiler sırasında kadınların birçok sıkıntısı oluşabilmektedir. Bu sıkıntılardan birisi de acı duygusu. Cinsel birliktelik sırasında kadın acı hissedebilir. Bunun çeşitli nedenleri olabilecekken en önemli nedenlerinden biri ise kadınların yeteri zevke ulaşmadan vajinalarının ıslanmamasından kaynaklanmaktadır. Kullanılacak bu ürünlerin sürülmesi ile birlikte kadın vajinası yoğun bir kayganlık kazanacak ve herhangi bir acı hissetmeyecektir. Aynı durum erkek bireyler için de geçerlidir. 

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 avrupaeczanem-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.